W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Latino Band @ Turkish Airlines Agency Night 19/12/2014‬

Posted on Dec 20, 2014 in Events

Latino Band @ Turkish Airlines Agency Night 19/12/2014‬

Turkish Airlines – 2014 Agency Night — at Hamam Jazz...

Read More

Latino Bend feston 10-vjetorin e krijimit (ALB)

Posted on Aug 15, 2014 in Media

Latino Bend feston 10-vjetorin e krijimit (ALB)

Grupi i njohur kosovar, Latino Band, më 14 dhjetor do të performojë në Teatrin Kombëtar të Prishtinës në një koncert të veçantë që do të shënojë dhjetëvjetorin e themelimit të grupit. Në koncertin, i cili organizohet nga Ertan Iliyaz dhe miqtë e tij, përveç anëtarëve të Latino Band, do të ketë edhe shumë mysafirë të veçantë, përfshirë edhe shkollën e vallëzimit “Evolution Dance”, që po ashtu feston pesë-vjetorin e krijimit. “Është kënaqësi e madhe për mua që Grupi Latino feston 10 vjetorin edhe atë me një koncert, i cili do të jetë...

Read More