W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Më 13 dhjetor muzikë jazz në Teatrin Kombëtar

Posted on Dec 11, 2015 in Media

Më 13 dhjetor muzikë jazz në Teatrin Kombëtar

http://gazetablic.com/me-13-dhjetor-muzike-jazz-ne-teatrin-kombetar/ Muzika jazz do të jetë prezente në Teatrin Kombëtarë në Prishtinë më 13 dhjetor, përmes treshes Ertan Iliyazit (Piano), Fatlind Feratit (Bass) dhe Ardian Bakallit (Drums). Koncerti “Ethnically Jazz Trio” të dielën sjell muzikë jazz në Teatrin Kombëtar në Prishtinë nga ora 19:00. Ky koncert është organizuar nga Ertan Iliyaz dhe Friends VII, ndërsa është përkrahur nga Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, ndërsa sponsor media është Kohavisioni.    

Read More