W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Cuban Night @ Hamam Jazz Bar Oct 17,2018

Posted on Oct 14, 2018 in Events

Cuban Night @ Hamam Jazz Bar Oct 17,2018

Read More

Malda Susuri & Band

Posted on Oct 6, 2018 in Events

Malda Susuri & Band

Malda Susuri E Shtunë | 6 Tetor | 2018   Visar Kuci – guitar Ertan Iliyaz – electric piano Ardian Bakalli – drums   Live në @Rockuzinë – Hyrja pa pagesë Rezervimet përmes Facebook Nightlife...

Read More

NY YORK GYPSY ALL STARS

Posted on Aug 6, 2018 in Concerts, News

NY YORK GYPSY ALL STARS

Kemi kënaqesin te ju ftojmë ne koncertin NY GYPSY ALL STARS 14 Gusht 2018  ne orën 20:00 do të organizojmë koncertin ne kuadër te Ethnical Sound Project ku qëllimi i projektit është “Bashkëpunimi nga Artistet Kosovar me Ndërkombëtar”. Ku do te mbahet në Sheshin Zahir Pajaziti (në hapsiren anfiteater). Projekti është përkrahur nga : Komuna e Prishtinës , Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kohavision, Trendshped, si dhe sponsor gjeneral Teb Bank.   info rreth bendit :  Ne koncert do te përformojnë artistët...

Read More

Nil @ National Theater of Kosovo

Posted on Apr 21, 2018 in Concerts, Events

Nil @ National Theater of Kosovo

Tonight @ National Theater of Kosovo #jazz #ethno #nationaltheater togheteher with @seckeee guitar and "vedo" on drums @nilmusicorg A post shared by Ertan Iliyaz (@ertaniliyaz) on Apr 20, 2018 at 2:01pm PDT  

Read More

Malda & Visar & Ertan 14.03.2018

Posted on Mar 14, 2018 in Events

Malda & Visar & Ertan 14.03.2018

Malda Susuri Ertan Iliyaz  Visar Kuçi  On Wednesday night at Hamam Jazz Bar 14.03.2018 21:00 #greatmusic #greatpeople #greatHamam

Read More